• 724 403 650

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
7 wpisów.
Janina. K napisał/a 15 lutego 2023
Zakład pogrzebowy zorganizował piękną i wzruszająca ceremonię pogrzebową. Cała ceremonia przebiegła bez żadnych komplikacji. Wszystko wykonane profesjonalnie i z sercem. Już od pierwszego kontaktu czuliśmy to wsparcie i pomoc.
Anna S. z rodziną napisał/a 1 września 2022
Dziękujemy Panu Michałowi za organizacje pięknego pogrzebu na cmentarzu przy ulicy Poznańskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać wasza firme.
Witold napisał/a 22 sierpnia 2022
Polecam ta firmę pogrzebową, cena pogrzebu na komunalnym najtaniej w Kaliszu!
Grażyna napisał/a 20 czerwca 2022
Pogrzeb odbył się na Tyńcu, bez zastrzeżeń, karawan był bardzo ładny a Panowie młodzi i elegancko ubrani - polecam z całą rodziną
Agata C. napisał/a 25 marca 2022
Dziękuje firmie pogrzebowej Pogrzeby Cmentarz Komunalny w Kaliszu za tak sprawną i piękną organizację pogrzebu mojej mamy Barbary. Jestem wzruszona oprawą, waszym zaangażowaniem i wsparciem. Będę was polecać.
Dominik Romanowski napisał/a 25 marca 2022
W moim odczuciu Pogrzeby Cmentarz Komunalny to najlepsza firma pogrzebowa w Kaliszu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, z jaką sprawnością, taktem i szacunkiem personel podchodzi do klienta. Pracownik zakładu odpowiadał na wszystkie moje pytania i zrealizował uroczystość ostatniego pożegnania zgodnie z moją i mojej rodziny wolą.
Dominka Jaworowicz-Kamińska napisał/a 3 marca 2022
To, co mogę powiedzieć o firmie pogrzebowej na Cmentarzu Komunalnym w Kaliszu to to, że to prowadzą ją profesjonaliści, którzy podchodzą z ogromnym szacunkiem do klienta. Personel wie, że pogrzeb bliskiej osoby nie jest prosty i od początku kadra zakładu wykazuje się dużym zrozumieniem, cierpliwością i taktem. Sama uroczystość została natomiast zorganizowana dokładnie tak, jak tego oczekiwałam. Dziękuję.