• 724 403 650

Usługi pogrzebowe

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Kaliszu.

Usługi Pogrzebowe –  Cmentarz Komunalny Kalisz

Nasz zakład pogrzebowy, opierając swoje działanie na wiedzy zdobytej w ciągu wielu lat działania – jest gotowy, aby w atmosferze otwartości przyjmować Osoby, które zwracają się do nas dotknięte bolesnym doświadczeniem śmierci Osoby drogiej ich sercom, a także aby towarzyszyć w czasie przygotowania do ceremonii żałobnych.

Nasze usługi pogrzebowe w Kaliszu świadczymy z maksymalną dyskrecją, profesjonalizmem oraz czysto ludzką wrażliwością. W ten sposób otrzymują Państwo zawsze wsparcie spełniające Państwa oczekiwanie, względem formy oraz samego przeprowadzenia uroczystości ostatniego pożegnania.

Zakres usług

Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego troszczą się o przewiezienie ciała Zmarłego do chłodni. Przyjmujemy zlecenia na eksportacje przez całą dobę. Mogą być Państwo pewni, że zawsze kompetentny, życzliwy pracownik przyjmie Państwa zgłoszenie i postara się sprawnie pomóc w tej trudnej sytuacji.

Nasz zakład pogrzebowy w Kaliszu dba o odpowiednie przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku. Posiadamy specjalistów tanatokosmetyki. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą też zawsze radą i pomocą nie tylko w doborze najbardziej odpowiednich usług pogrzebowych, ale i akcesoriów funeralnych.

Świadczymy też dla Państwa usługi związane z transportem Zmarłych. Nasze karawany są gotowe, aby dotrzeć do każdego zakątka Kalisza, województwa wielkopolskiego, a nawet Polski.

Staramy się zawsze, aby każdy pogrzeb był niepowtarzalną i pełną godności uroczystością ostatniej drogi niepowtarzalnego Człowieka, którego żegnamy. Dlatego uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami sugestiami, uwagami oraz wszystkim tym, co może sprawić, że nasze usługi pogrzebowe w Kaliszu staną się jeszcze lepsze i będą świadczone na jeszcze wyższym poziomie.

Usługi Pogrzebowe Kalisz