• 724 403 650

Kremacje

Kremacje na cmentarzu komunalnym w Kaliszu.

Przez wiele lat to pogrzeby tradycyjne były tą formą pochówku, o którą najczęściej pytały oraz prosiły rodziny w żałobie. Także na cmentarzu w Kaliszu odnotowywano wiele tego rodzaju pogrzebów. Z biegiem lat jednak można zauważyć rosnące zapotrzebowanie na pogrzeby z uprzednią kremacją. Ma na to wpływ wiele czynników, które można zauważyć nie tylko w Kaliszu i województwie wielkopolskim, ale w całej Polsce.

Nasz zakład pogrzebowy deklaruje niezmiennie gotowość do pomocy swoim Klientom w przygotowaniu i przeprowadzeniu kremacji oraz pogrzebu w Kaliszu. Służymy naszym wsparciem zarówno w ustalaniu szczegółów ceremonii, jak i w wyborze akcesoriów pogrzebowych – takich, jak trumny kremacyjne czy urny, a także ubrania dla Zmarłych czy całun kremacyjny.

kremacja Kalisz

Kremacja w Kaliszu

Kremacja Cmentarz Komunalny Kalisz

Sama procedura kremacji przeprowadzana jest w krematorium w Kaliszu. Dostępność tego typu obiektu w bliskości cmentarza pozwala na znaczne ograniczenie całościowych kosztów pogrzebu. Nie zachodzi bowiem potrzeba transportu ciała, a później prochów Zmarłego z odległych nieraz miejscowości. Także same procedury ulegają istotnemu uproszczeniu, skracając czas poszczególnych etapów do niezbędnego minimum.

W przypadku pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a jeśli zachodzi potrzeba – także osobistego.